Bikini (Banana) Babes

Zwiastun, który obiegł już Internet. Ambitna gra dla wytrawnych koneserów płci męskiej. Ale można przecież zrobić wersję dla kobiet! [tu pojawia się żaróweczka pomysłowego Dobromira] Wybierasz postać, dobierasz jej rozmiar i typ stanika - po podanych wymiarach w karcie postaci, i walczysz. Przegrywa ta, której szybciej spadnie stanik ( w wersji dla chłopców tu by się pewnie gra dopiero zaczynała). Ale może być wersja a la Sims, w której wykonuje się zwyczajne czynności – bieg do autobusu, zakupy, tańczenie. Dostajesz punkty w zależności od utrzymania się stanika. Jeżeli idzie ci kiepsko, piersi wydłużają się karnie, o 3 cm za kazdy źle dobrany stanik.
Chyba to zakrawa u mnie na lekką manię, ale jak się patrzy na te biedne kobitki, to automatycznie włącza się opcja "Samarytanka, która niesie uświadomienie" ;)

2 komentarze:

  1. Niezły pomysł - tylko co zrobić, że dziewczyny chciały grać ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli to ma byc po prostu gierka na stronie np jakiejs spolecznosci to mysle, ze nie bedzie problemu. Moze kolekcjonowac ciekawa bielizne, a co 10 kompletow dostawac faceta gratis.
    Moze byc to forma konkursy np jakiejś biusciastej marki, czy sklepu i wtedy graja, żeby dostać nagrodę - np stanik, albo prace bra-fitter advisor ;)
    Mogą tworzyć swoje postaci i używać ich w innych częściach serwisu (przy założeniu, że taka gierka jest częścią serwisu stanikowego, albo społecznościowego).. Żeby grały, to myślę, że nie ma problemu. Tylko kto taką grę zrobi??!! ;)

    OdpowiedzUsuń