Seksowne barchany i na Bahamy!

Gok Wan, który rozkręcił najlepsza wersję "Jak dobrze wyglądać nago", nie poprzestaje na byciu prezenterem telewizyjnym. Tworzy nam serię bielizny korekcyjnej, którą sam zachwalał w wielu odcinkach. Zresztą bielizna korygująca po angielsku brzmi bardziej interesująco: "magic lingerie".
Wielkie majciochy wiadomo jak się kojarzą - z jedną z wpadek Bridget Jones.Gok Wan produkuje jednak linię bielizny korekcyjnej dostępnej w sexy wydaniu. No to sexy jest powiedzmy w tej kategorii.


M. in. korekcyjną sukieneczkę. Na filmiku pokazane są materiały z których jest zrobiona.
Na następnym widzimy gorset, który jak nas Gok przekonuje jest wykończony tak, by nie wrzynał nam się w tłuszczyk.. Hmmm..
Nie wiem, czy czułabym się Królową Nocy w gatkach korekcyjnych, ale zdecydowanie komplet kolorowej bielizny zdecydowanie bardziej do mnie przemawia niż beżowe barchany.

Super Slicker Knicker


Curve Controller

 Panterka dostępna jest w kolekcji zimowej jeszcze w odcieniu błękitnym

Gorsety - no cóż.. Piękne i klasyczne. Dostępne w burgundzie, błękicie, klasycznej czerni i kolorze, który ciężko mi zdefiniować - szaro-ziemisty? Jakie to szczęście, że nie są przecenione i w Polsce niedostępne.. Szczęście dla portfela. Gorzej z sercem bieliźnianym.

Bo bieliźnie Goka Wana spodziewałabym się więcej. Cieszy poszerzanie rozmiarówki 30-16 A-G. Chociaż kto jak kto, ale Gok Wan powinien wiedzieć, że alfabet nie kończy się na G!
Uważam, że stworzył fajny program, który przełamuje pewne tabu (oczywiście w granicach opłacalności - jestem idealistką, ale nie zupełnie oderwaną od ziemi)- szczególnie cieszy mnie ostatnia seria, którą widziałam - biorą w niej udział kobiety niepełnosprawne (jestem odcięta od medium telewizyjnego, więc widziałam tylko jeden odcinek). Chciałoby się zobaczyć ładną i różnorodną bieliznę np. dla kobiet po mastektomii. Pewnie nie Gok Wan, ale może inne firmy bieliźniane zaczną na to zwracać uwagę. Myślę, że jak się jeździ na wózku to też inaczej odczuwa się bieliznę, w związku z czym ma się inne potrzeby.

Linia Goka Wana to kolejny pomysł na biznes, ale może przy okazji zarabiania pieniędzy da się zmienić choć trochę świat na lepsze?
Gok Wan propaguje różnorodność typów kobiecości, a to jest mi bliskie. Na ile marzenie o dostosowaniu ubrań i bielizny do potrzeb każdego wymiaru naszej kobiecości jest realne -  trudno powiedzieć. Ale miejmy nadzieję, że rynek będzie poszerzał tę możliwość.

zdjęcia z:
www.simplygokwan.com
http://glimpseofglamour.blogspot.com/
http://www.prlog.org/
www.figleaves.co.uk
http://www.lingerie4love.co.uk

I jako ciekawostka: Na święta sexy barchany możemy kupić naszym najbliższym mężczyznom... :)


5 komentarzy:

 1. Barchana w wydaniu męskim- boska xD

  Jeśli chodzi o korygujące częsci garderoby to Gok idzie w jak najlepszym kierunku- naprawdę niedużo trzeba żeby tego typu bieliżnie dodać elegancji i smaku. Choć fanką panter nie jestem to 2 pokazane zestawy nawet mi się podobają i na pewno mozna się w czymś takim poczuć sexy.

  ycik

  OdpowiedzUsuń
 2. ja też doceniam wkład Goka :) fajna notka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. aaaaaaa!!!! bloga właśnie odkryłam!! zachwycona jestem a co! dodaję do poczytnych i czekam z niecierpliwością na kolejne notki. Piękne do czytania i miłe do oglądania i edukacyjne a co!
  czytam czytam ja kobieta kształtna Karmel.
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy1/1/11 23:01

  przez tę notkę aż z ciekawości przejrzałam ebay :) i jeszcze muszę napisać że w takim wymiarze bielizna "korygująca" wreszcie zaczyna jakoś wyglądać
  a tak przy okazji świetny blog, będę wracać :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki dziewczyny. Pozdrawiam gorąco w Nowym Roku :) I jakby któraś przetestowała bieliznę Goka (teraz wyprzedaże!), to zachęcam do podzielenia się wrażeniami :)

  OdpowiedzUsuń