Adrian kocha wszystkie kobiety!

Kilka miesięcy temu pozytywnie zaskoczyła mnie kampania firmy Adrian, która przedstawia modelkę plus size jako zwykłą seksowną babkę. Bez kontekstu "dinozaury i walenie znajdą coś dla siebie".

Bardzo mnie zdziwiło, że reklama ta wywołała takie kontrowersje. Ta ponoć jest wyzywająca. Dziwne, że reklamy Intimissimi, czy Triumpha wyzywające nie są. Zwłaszcza, że umieszczane na uczęszczanych skrzyżowaniach mogą powodować wiele kolizji...

Obecnie firma wyprodukowała kolejną kontrowersyjną reklamę.

Olaboga! Seksowna babka na wózku.
Zdarzają się komentarze, że inwalidzi tak nie wyglądają. Ale dlaczego tak nie wyglądają? Dlaczego osoby na wózku muszą kojarzyć się nieseksownie. Przecież seksualność u nich również istnieje. Rozumiem, że jazda na wózku w koronkowych rajtach nie koniecznie jest najlepszym wyjściem na co dzień. Ale ja też nie codziennie noszę pończochy.

Ja widziałam seksowne osoby niepełnosprawne. Skończmy ze stereotypem.

Na zdjęciu jest Monika Kuczyńska - była wokalistka Varius Manx. W 2006 miała poważny wypadek.

A co Wy myślicie o tego typu kampaniach?

4 komentarze:

 1. W pończochach i na obcasach chyba nawet wygodniej jest na wózku niż bez. ;-)
  Nie rozumiem, co w tym kontrowersyjnego...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja sie ciesze, ze stereotypy są przełamywane, wreszcie !
  Obydwie Panie mega seksowne, zwłaszcza jestem zachwycona Moniką Kuszyńską - przepiękna babka, znająca swoją wartość. Wielkie brawa dla firmy Adrian.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne są takie reklamy. Pokazują, że nie każda modelka musi być przeraźliwie chuda :)
  Zapraszam na konkurs :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie zrobiona reklama. Oby takich więcej, bo coś ostatnio to nie widać... Panie każde są piękne, a nie tylko wychudzone modelki. Można to zobaczyć choćby po ogłoszeniach towarzyskich, że naprawdę różne Pani się ogłaszają i mają tzw. branie.

  OdpowiedzUsuń